[]

Kablosuz yazıcı

Yazıcı WiFi ile ağa bağlandığında pc ile ağ üzerinde bulabiliyoruz değil mi ?. PCnin LAN yada WiFi ile bağlanması farketmiyor ?
 
Aynı ağa bağlansın da hangi yöntemle bağlı olduğu fark etmez.


  • himmet dayi  (29.11.18 16:21:13) 
Binder dantet var duyuruda, ona mesaj atman gerek. Kendisinin wifi özellikli lazer yazıcı üreten fabrikası var, arge’yi kendi yapıyor. Bilir bu konuları.


  • Tears of Devil  (29.11.18 16:28:14) 
gerekmiyor. wifiye baglandıgında tüm network uzerinde paylasılıyor

@tears of devil : abartma nen :)
  • binder dandet  (29.11.18 18:52:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.