[]

Bir yazıcı sorusu da benden

Evde brother hl-1111 ve canon pixma e-414 var.
Aylık çıktı sayım ortalama 500 sf A4 + 250 sf A5.
Canon'un doldurma seti olduğundan ve lazere göre kaliteli baskı verdiğinden (siyahlar karşılaştırıldığında) uzun süredir brother'ı kullanmıyorum.

Bunların wi-fi özelliği olmaması da kargaşaya sebep oluyor bazen. Özellikle evde 4-5 tane cihaz olduğundan.

Bunları satıp yerine wi-fi özelliği olan yine 3in1 bir yazıcı alsam mı diyorum. Inkjetin yavaş yazdırması renkli lazere itiyor ama o da 2.5 civarında. Tanklı çok fonksiyonlu wifilı bir inkjet mi alsam diyorum ?. Önerileriniz olur mu ?

 
ölü fiyatına gider ikisi de.

e414 150 tl civarı şu gün.
urun.n11.com

ötekisini bilmiyorum.

e414ü satacağına bi öğrenciye hediye et bence.
  • killerbee  (26.11.18 17:19:46 ~ 17:23:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.