[]

Karton kapak mı spiral cilt mi

python'ın istihza kitabını çıkartıp ciltlemeyi düşünüyorum da 1000 sayfa için hangisi daha iyi olur ?
 
Kesinlikle spiral. Karton çok zor olur.


  • apdulera  (26.11.18 15:22:41) 
bin sayfa spiral için biraz fazla geldi bana.
bir müddet sonra spiraller yamulabilir.

ben sağlam bir karton kapaklı cilt tercih ederim.
  • teritori  (26.11.18 15:28:10) 
200 sayfalık 5 cilt niye yaptırmıyorsun?

ya da arkalı önlü yaptıracaksan 250 sayfa çift cilt olur.
  • killerbee  (26.11.18 15:42:56 ~ 15:49:20) 
Karton cilt. Spiral dağılır.


  • kobuzchu kiz  (26.11.18 15:57:40) 
kitabı 5-6 bölüme ayır, her bölüm 150-200 sayfa olacak şekilde. ve her birini spiral yaptır. bu arada, yapraklara önlü arkalı baskı yaptırma, tek taraflı olsun. yaprakların boş olan yüzünü de not almak için kullanırsın.


  • lordoz  (26.11.18 15:58:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.