[]

Bilgisayar upgrade

Mevcut yapılandırma şu şekilde;
i5 7500 3.4 GHz
GTX 1060 3 GB
1 TB HDD + 240 GB SATA III SSD
16 GB 2400 MHz GSKILL RAM
MSI B250M Pro VD Anakart

Bunlara ek olarak;
MSI MB B250 Gaming M3 m.2 Anakart
Kingston KC1000 480GB 2700-1600 MB/s m.2 SSD
16 GB 2400 MHZ GSKILL RAM

takviye edeyim diyorum. Nasıl olur ?

 
genomik ya da uzay araştırmaları yapacaksan olabilir.

Para mı fazla?
  • binder dandet  (25.11.18 17:38:52) 
ahahahaha. yok aslında m.2 ssd alacaktım sonra baktım anakart desteklemiyor anakartı da ekledim sonra dedim ki seneye 16 gb ram de yetmez malum simülasyonlar vs. ram de ekleyim dedim.

yada bunlar yerine monitörü mü değiştirsem aoc 5ms ips monitör var.
  • sumuklurakun  (25.11.18 17:54:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.