[]

bu ayakkabı nasıl temizlenir?

süet deri şöyle bir ayakkabıyı temizlemek için ne kullanmak gerekir?

cdn.sorsbt.com


 
  • oguz altun  (24.11.18 19:39:51) 
Süet ve nubuk ayakkabılar için özel temizleme fırçaları ve spreyleri var, onlardan alınması gerekiyor diye biliyorum. Fırçasının böyle bir tarafı yumuşak kauçuk gibidir. O iki taraflı fırçası yetiyor olabilir temizlik için. Süet temizleyici falan diye aratırsanız çıkıyor. Ortalıkta da satılır ayakkabıcılarda falan.


  • nimberjack  (24.11.18 19:40:05) 
flodan sprey ve fırça aldım. en güzeli 1-2 ayda bir temizlemeye vermek. 30 lira falan. kimyasallarla temizliyolar. geçenlerde üzerine kustuğum ayakkabıların lekesini büyük oranda çıkardı ayakkabıcı.


  • Delay Fuze  (24.11.18 19:50:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.