udemy black friday indirimi

black friday kapsamında bir kurs alana bir kurs hediyeymiş. photoshop eğitimi satın alan var mı? afgan rasulov'un youtube'da olmayan dersleri var galiba. ya da temelden ileri seviyeye hangi kursu önerirsiniz?

ben gimp çalışıyorum kendi kendime videlar vs almancada ingilizce fransızca hint inlizce ne çıkarsa
fazla video olmuyor bir konu hakkında gimp 'te
Fakat photopta türklerin videosu bile var .
eğitime para vermek yersiz sağlam bir kursa gitmiyorsan.
interneti kurcalayıp öğreneceğin şeyler zibilyon tane döküman video dolu. forumlar vs sorunun olduğunda yazabileceğin :)

Şöyle bir çıkarım var aslında
bilgisayarda herhangi bir program için C programala dahil. Hiçbiri için kursa gitmene gerek yok aslında önceden de dediğim gibi sağlam bir kurs değilse çok uc birşey öğrenmek için anca.

Sana ufak bir iş vereyim bunla uğraşırken photoshop öğrenirsin istersen. Ben gimp i böyle ilerlettim. iş yaparken daha iyi öğreniliyor :)
  • hitsumo  (24.11.18 15:02:14 ~ 15:04:07)
Satın aldığım bir kurs vardı.. Pazartesi bir kurs alma hakkımız varmış..

@hitsumo şu an pek bir şey bilmiyorum. Bir öğretmen edasıyla bana öğretilmesi lazım yoksa anlamıyorum :)
  • jepa  (24.11.18 17:57:15)
phlearn var youtube'da izlemediyseniz, tavsiye ederim.

  • zebragibi  (24.11.18 20:05:42)
@jepa bende gimpi bilmiyordum. hala birçok şeyi bilmiyorum.
yavaş yavaş öğreniyorsun
başladıktan sonra bırakma yeter gözün korkmasın :)
youtube videolarını izle
herkesin farklı anlatımı var farklı kısayolu var
birşey anlamazsan başka videoya bak
  • hitsumo  (24.11.18 20:21:34)