[]

Kiralık oda arıyorum

Merhaba,

Şişli (ilk tercih), Beşiktaş ya da Kadıköy (Moda veya Yeldeğirmeni) tarafında kalacak ev arıyorum. Evde, büyüklüğüne bağlı olarak, 2 ya da 3 kişi olabiliriz.

28 yaşındayım (kadınım ve aynı cinsiyette ev arkadaşı arıyorum), kendi evime çıkmak istiyorum ama malum İstanbul'daki hayat şartları insanı zorluyor. Bu noktada aklı başında, sorumluluk sahibi insan(lar)a denk gelmek benim için çok değerli.

Kurumsal bir firmada çalışıyorum, sakin bir insanım. Ortak kullanım alanlarının temizliği benim için önemli. Mutfakta olmadığım sürece (stres atmak için giriyorum bazen) ses çıkarmam. Bireyselliğe önem veriyorum ama yardımlaşmayı sevmediğim anlamına gelmiyor tabii =) Sigara kullanmıyorum, alkol ise sosyal içicilik boyutunda, hayvansever sayılırım, kedisi olan evleri biraz daha seviyorum.

Verebileceğim miktar maksimum 1100-1200 (kira ve faturalar dahil).

Ev arakadaşı arıyorsanız veya aradığını bildiğiniz birileri varsa, mesajla ulaşabilirsiniz. Hadi hayırlısı...

 
mesaj kutunuza bakınız


  • mevlude  (25.12.18 23:31:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.