n11 de salaklığım yüzünden kazıklandım

watsons'ın ürünleri var şampuan-duj jeli falan, ben lappadanak n11 de atladım ama watsons'un bunları sattığını bilmiyordum.

watsons'da ürün 9.99, benim aldığım fiyat 23 lira x 2 den 46 lira yaklaşık 36 liralık bir zararım var- kargo yarın gelecek.

satıcının hakkıdır diyip sallasam mı küçük esnafta kazansın hesabı yoksa kargoyu geri gönderip watsons'dan mı alsam?

geri gönder. watsons'dan al.

  • mr.goodcat  (21.11.18 21:16:18)
hiç almadan iade et

  • giovanne  (21.11.18 21:18:46)
Sipariş kargolanmadan iptal edilmiyor mu?

  • elorelia  (21.11.18 21:19:12)
N11 mağazasından soru sorma kısmından rica et gondermeyin vazgectim de. Herkese açık yap soruyu da. Kirmazlar genelde gondermezler kargo takip no almadilarsa. Illa göndereceğiz derlerse almadan gönder. Keriz yerine konulmanin manasi yok.

  • karacigerim vur kadehlere  (21.11.18 21:32:46)
Ne çektin be binder sigortacısı ayrı watsons u ayrı :D

36 lira az para mı 6000 lira maaş alsan en az bir saatlik emeğinin karşılığı, öyle düşün. Ben hep saatlik aldığım ücreti düşünerek alışveriş yapıyorum ve "değer mi?" diyorum. Çok faydası var.
  • farabi  (21.11.18 21:48:22)
Iade et

  • kablelvuku  (21.11.18 22:48:54)
son durum: watsons'dan sipariş ettim . yarın gelince de diğerlerini kabul etmeyeceğim.

  • binder dandet  (21.11.18 22:51:42)
farabi+1

ayrıca kargoyu kesinlikle teslim almayın. kargocu geldiğinde geri gönderin. yoksa iade işlemleriyle bir dünya uğraştırırlar.

bir de için rahat olsun 9.90 parakende satış fiyatı olan bir ürünü nasıl bir 'masraf' ile internet üzerinden böyle bir fiyata satabiliyorlar? düpedüz dolandırıcılık, başka hiçbir şey değil. malum black friday olduğundan insanlar dikkat etmez alır geçer diye bakıyorlar.
  • not sure if serious  (21.11.18 23:54:07)
Teslim alma. İade ile uğraşma.

  • alicandan  (22.11.18 00:11:52)