[]

doğum kontrol

ikinci kutudayım. ama migrenim var ve sigara kullanıyorum, baş ağrılarım arttı ve pıhtı atmasından korkuyorum. yan etkiler de özellikle ilk bir hafta çekilecek gibi değil, aşırı mide bulantısı yapıyor. bu kutu bittikten sonra bırakacağım bu sebeple. birkaç doktora spiral istediğimi söyledim, önermiyoruz deyip geçiştirdiler. sanırım doğum yapmadığım için. hormonsuz ve kondomsuz bir doğum kontrol yöntemi istiyorum ne yapabilirim :( özele mi gideyim spiral için? doğum yapmamış bir kadın arkadaşım var ve spirali var. yurtdışında taktırmış ama. önereceğiniz bir hastane, doktor vs. var mı?
 
Hapi degistirin. Bi suru baska hap var piyasada. Agir gelmis olabilir


  • kuehles blondes  (21.11.18 21:54:03) 
merhaba, doktor baska marka soyledi ancak genel olarak tum haplarin sigarayla beraber kullanilmasi riskli bildigim kadariyla:(


  • aweamadeus  (21.11.18 22:29:08) 
Yaşınız kaç? 30 yaşın üstündeyseniz VEYA sigara kullanıyorsanız yasmin ve türevleri asla önerilmez. Sizde ikisi birden mevcutsa ve son 1 hafta içerisinde cinsel ilişki yaşamadıysanız ilacı ACİLEN bırakıp doktora gitmenizi öneririm.


  • farabi  (22.11.18 02:48:46) 
21 yasindayim. ama benim yasimdaki arkadasimin cigerinde pihti atti bu ilac yuzunden. o yuzden birakiyorum


  • aweamadeus  (22.11.18 11:22:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.