[]

alternatif yargıcı tarzı marka tavsiyeleri

merhaba arkadaşlar,

yeni yeni alışveriş yapmaya başladığım için sizlere bir sorum var

Ben "yargıcı"nın modellerini çok beğeniyorum fakat internette okuduğum kadarıyla, ürünlerinde pamuk yerine viskoz felan kullanıp fahiş fiyatlardan satıyorlar gibi yorumlar okudum.

Siz buna katılıyor musunuz?

yargıcı tarzı daha kaliteli benzer/düşük fiyatta önerdiliğiniz marka var mı?

Önceden her şeyimi C&A'dan alırdım çünkü fiyatları çok uygun,tarzı sade ve ürünleri kaliteliydi Kendisi kapanınca ben de ortada kaldım.

 
Merhaba,

Aynı arayışta olmakla birlikte belki yargıcı'nın ürünlerini dolap'tan daha uygun fiyata alabilirsiniz. 150 liralık yargıcı gömleği 40 liraya aldım geçen ay. Belki işinize yarar.
  • chihirovekohaku  (20.11.18 00:10:09) 
Yargıcı gereksiz pahalı. Basic ürünler için oxxoyu tercih edebilirsiniz. Ayrıca yargıcı ürünlerine tek tek baktığında bir numarası yok. Yargıcıyı yargıcı yapan stylingdir.


  • suicides underground  (20.11.18 02:31:36) 
Massimo dutti
Stefanel
Herry pahalı
Mudo ucuz alyernatif
  • photo85  (20.11.18 12:15:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.