[]

fritöz temizlik sorusu

çok eskiden içinde yağ bırakılmış ve o yağ katılaşmış(?) halde olan bir fritözümüz vardı
annem onu bi süre önce temizlemiş fakat kullanılabilir olup olmadığından şüpheliyiz

görünürde bir şey yok, elimi sürtüyorum yağ vs. gelmiyor ama temiz midir?

temizlikten kasıt ölür müyüz?

 
ölmezsiniz. yağlı gelmiyorsa sıkıntı yok. en azından ben korkmadan kullanırdım.


  • sutlu nescafe  (17.11.18 18:41:22) 
Önce içine su koyup bir çalıştırın, köşelerde parmağınızın ulaşamayacağı yerlerde yağ varsa onlar da cozulup gitsin.
Sonra ben olsam Kullanırdım

  • kisa  (17.11.18 19:40:47) 
yağlı görünmüyor ve elinize yağ gelmiyorsa başka hangi durumdan şüpheleniyorsunuz? aids hpv gibi virüsler fritözden bulaşmaz. içine radyoaktif madde koymadıysanız radyasyon zehirlenmesi de yaşamamanız gerekli. içinde en son fare zehri kızartması yapmadıysanız onun kalıntısı da olmaması gerekiyor. bence öldürmez. belki basur yapar. o da düşük ihtimal.


  • Tears of Devil  (17.11.18 19:42:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.