[]

sorun telefonun şarj girişi mi?

şarj aletini takıyorum, şarj doluyor hiç oynatmıyorum 5 dakika sonra duruyor
bazen şarj olana kadar 50 defa takıp çıkarıyorum
bazı şarj aletleri olmuyor vs.

lenovo k6 note telefon

sorun muhtemelen o giriştir peki kaç paraya hallolur kazık yemeyeyim

 
birkac tamirciye gosterip fikir ve fiyat alin.

Nokia E serisinde basima gelmisti, biri giris jacki-30TL dedi digeri baskasi bilmamne karti-60TL. ucuncusu, acip bakariz, problemi anladiktan sonra fiyat veririz ona gore karar verirsiniz dedi (ki en makuluydu).

Bazi elemanlar az parayi begenmeyip ugrasmak istemiyor, o yuzden isi buyuk gosteriyor. Dolasip soracaksiniz, baska caresi yok. Cok fazla durust tamirciye denk gelmedim uzun suredir. Dikkatli olun.
  • parcxerox  (17.11.18 01:52:10) 
Benzer durum iPhone telefonumda oldu, takıyorum iki dakika sonra bakıyorum şarj olmuyor defalarca denedim farklı uçları olmadı. En sonunda telefonun şarj ucunun deliğini iğne ile tırtıkladım toz dolmuş içi cebimde dura dura artık, sonra halloldu tabi, belki öyle birşey de olabilir.


  • Uncle Sam  (17.11.18 08:14:45) 
İğne +1

İçerisi toz ve pamukçuk doluysa siz ilk tsktığınızda yuvaya oturuyor ve şarj oluyor, ama durdukça fiş geri çıkıyor ve yerinden oynuyor.
  • John Bloor  (17.11.18 09:07:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.