Fantastic beasts the crimes of grindelwald izleyen var mı?

Varsa şurda bi kritiğini yapalım. Çok saçma bi film değil miydi yav? Tüm filmi "Baba ne izliyoruz biz?" Modunda geçirdim. Olay örgüsü ile ilgili güzel bilgiler vermiş ama filmin film olarak değerlendirmesi çok kötü bence

Akşam filme gideceğim :) sonrasında bende yazarım 3-5 kelam buraya.

  • josefen  (16.11.18 15:06:38)
önceki filmi izlediniz mi? ya da Harry Potter evreniyle alakalı mısınız? şuan içim içimi yiyor gidemediğim için :S

  • ferrarimizolaydisatardik  (16.11.18 17:44:35)
Önceki filmi sinemada izledim, sonra bi kere daha izlemiştim ilk çıktığı donemlerde ama şimdi izleyince pek hatırlamadığımı fark ettim, aslında amacım buna gitmeden tekrar izlemekti ama bi anda karar verip gittim sinemaya o yüzden fırsatım olmadı.

Harry potter evrenine ilgiliyim, öyle aşşırı olmasa da potterhead diyebilirim kendime, kitapları ikişer kez okudum, orijinal 8 filmi defalarca izledim, evreni takip ediyorum yani genel olarak.
  • nundu  (16.11.18 18:06:04)
@josefen

İzlediniz mi filmi :)
  • nundu  (16.11.18 22:42:10)
of ben izledim, başıma bişey gelmiycekse bokum gibi film yapmışlar. gerçekten izlerken sıkıldığım sayılı filmlerden biri oldu benim için ki harry potter evrenine on iki yaşımdan beri bayılıyorum. ne izliyoruz biz +1.

  • evde liyakat kalmamis  (17.11.18 22:59:29)
sonunda bende izledim. eşim hiç beğenmedi (hp evrenine yabancı). anlasın diye açıklamalar yaparken bazen kaçırır gibi oldum. ben fena değil diyorum 3. filmin ön hazırlığını yapmışlar işte olayı orada bağlarız gibi olmuş biraz. Queenie nasıl taraf değiştirdi impereus lanetiyle mi? orayı tam anlayamadım.

  • ferrarimizolaydisatardik  (20.11.18 10:39:52)
Hayır ya, işte filmin basinda diyolardi ya grindelwald çok ikna edici, gardiyanları değiştirmek zorunda kaldık, dilini bağladık vs. Adamın öyle bi ikna gücü var muhtemelen o şekilde ikna etti queenie'yi. İmperius gibi durmuyodu.

Ya 3. Filmin hazirliğini yapmışlar da koca 2 saatlik film bu fragman değil ki, filmin son 5 dakikasini saymazsak hiçbir amacı yok. Son 5 dakikayı verip 3. Filmi bekleyin deseler de olurmuş. Anca bi iki hogwarts gondermesi falan izledik yani onca saat.

Jk rowling bu seriyi kitap olarak yazmak istemiş de film yapmislar gibi. Kitapsal bi anlatimla çok iyi olabilirmiş ama film olarak olaylar aşiri bağlantısız duruyor hiç beğenmedim
  • nundu  (20.11.18 13:28:28)