[]

eksi meritokrasi dışında e-kitap

merhaba,
online malum piyasadaki tüm kitaplar bizim eksi meritokraside oluşturduğumuz kitaplardan oluşuyor neredeyse.

başka zengin kaynak var mi, sizler nereyi kullanıyorsunuz.

 
Ingilizce arıyorsanız bulamayacağınız kitap yok. Yöntem için saat 6'da köprünün altına gelin:p

Neo meritokrasi ve müteferrika ağlarında birkaç düzine farklı kitap var meritokrasiden.
  • farabi  (12.11.18 21:09:58) 
Ben aramaya inandım, bence yok maalesef öyle bir kaynak Türkçe e-kitap konusunda.

Tavsiye edilen ne varsa (hattuşa vs) baktım hepsine, hep meritokrasi, müteferrika klonu.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (12.11.18 21:37:56) 
Türkçe e-kitap bulmanız çok zor, zira korsana kaynaklık edecek e-kitap yayınevi tarafından satılmıyor. Bu da birinin 300 sayfa kitabı sayfa sayfa taraması, OCR ile işlemesi, olası OCR problemleri için de manuel olarak üzerinden geçmesi demek ki bunu kimin neden yapacağını hiç bilmiyorum.


  • salihdt  (12.11.18 22:56:43) 
bende yillar once aldigim baya kitap var. hatta yandexin sifresinj hatirlamam lazim. ama nerden aldim hatirlamiyorum. meritokrasiyle nasil karsilastiririm?


  • galandar kostumu  (12.11.18 23:54:57) 
ben de yandex'te bir arşiv kaydetmiştim meritokrasiden biraz süre önce ama hepsi pdf-word ve pek kaliteli değiller.

bir de e kitap işi o zamandan önce pek yaygın değildi, o yüzden toplu kaynak bulmak pek kolay olmasa gerek.
  • Bruce  (12.11.18 23:58:23) 
Ekşi’de güncel bir başlık mı var e-kitap için? Burada paylaşırsanız sevinirim. Meritokrasi diye arama yapınca bir şeyler çıkıyor ama...


  • birdenbire  (13.11.18 09:34:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.