Is arkadaşlarım ben yokmuşum gibi davranıyor

Bu şartlar çalışmak istemiyorum. Birden bana cephe aldılar yeni gelen elemanlardan sonra. Motivasyonum kalmadı ne önerirsiniz

aa sanki soruyu ben yazmisim. ayni durum bende de var, henuz anlam veremedim durup dururken bu olanlara. ama ben de onlar yokmus gibi davraniyor mumkun oldugunca kimseyle muhatap olmuyorum. sirf dislaniyorum diye istifa edemiycem kusura bakmasinlar. ha cok tepem atarsa ugrasir arastirir yeni is bulur oyle istifa ederim. sen de sıkma canini, memlekette ezik cok ondan oluyor bunlar.

  • in vino veritas  (12.11.18 19:09:16)
Sen de onlar yokmuş gibi davran. İşini yap yeter. Canı isteyen gelir konuşur.

  • Amaranta ursula  (12.11.18 19:12:31)
Mobbing yasasini oku. Ona gore veri topla.

  • ykyt  (12.11.18 19:28:49)
Hiç sormuyor musunuz neden tavır aldıklarını?

Mesela önceden muhabbetinizin olduğu birine günaydın dediniz, sessiz kaldı. "Noluyor birader?" diye bir sorun.

.
  • kartallar yuksek ucar  (12.11.18 19:42:04 ~ 19:42:13)
@kartallar biri rahatsiz oluyorum senden dedi diğerleri de ondan dolayı konuşmuyor olabilir.

@ursula zaten isimi yaptım hep ama böyle bi ortamda is yapasım gelmiyor
  • her gece aç  (12.11.18 19:43:41)
@her gece aç, senden niye rahatsızlık duyduklarını sordun mu? Onları rahatsız edecek bir şey yapıyor musun? Yapıyorsan eğer kendini düzeltmeyi denedin mi? Ha sen normal davranıyorken onlar kötü niyetlerinden dolayı böyle davranıyorlarsa 2 seçeneğin var. Ya işten ayrıl(tavsiyem ayrılmadan önce iş bul) ya da onları ciddi anlamda umursama. Bunu yapmak zor cidden ama başka bir yol yok galiba:/

  • Amaranta ursula  (12.11.18 19:58:57)
İşine gücüne bak, sen de onlar yok gibi davran. Zamanla onlar yok olabilir belli olmaz.

  • zxcd  (12.11.18 20:22:59)
Olay ne? Bilirsek ona göre cevap veririz. Bu haliyle bi şey söylemek doğru değil

  • Delay Fuze  (12.11.18 20:42:00)
@tolki neden sallamiyormussun ne varmis yazdiklarimda saçma sapan yorum yapıyorsun. Bu kişilerle 6 ay gayet iyi anlastigimizi sanıyordum. Sonra yeniler gelince benim de yerim değişince beni sattılar bence olay bu. Ama is arkadaşına böyle liseli gibi davranmak doğru değil bence. Bunlar kendi aralarında bilgi paylaşımı yaparken ben tek başıma kalıyorum

  • her gece aç  (12.11.18 22:33:12)