[]

gediz elektrik fatura gelmiyor

3-4 aydır faturamız gelmiyor, belki de daha fazla

saat mi bozulmuş bir şey olmuş, onu okuyacaklar hala

ödemesini nasıl yapacağız? bizi neler bekliyor?

bütün faturaları bir kerette mi gelir?

 
bana da gelmedi 1.5 aydır.


  • biravekahve  (11.11.18 19:44:50) 
Gediz elektrik şubesine gidin sorunu açıklayın. Bizimkinde de öyle oldu, abonelik sonrası 3 ay fatura gelmedi. İşlem yaparken birşeyi unutmuşlar, sayaç okuma listesinde görünmüyormuşuz bir şekilde. Onu düzelttiler, 4. Ay toplu fatura geldi.


  • curukturpkokusu  (11.11.18 20:38:31) 
kol gibi gelecek hazırlanın


  • lupelius  (11.11.18 23:59:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.