[]

Onedio / Bu Butona Basarsan Videosu

Merhabalar,

Onedio ekibinin “Bu butona basarsan görünmez olacaksın ama ömür boyu en sevdiğin insanı göremeyeceksin” tarzı bi videosu vardı galiba. Bulamıyorum.

Gören, hatırlayan, işte buydu salak nasıl bulamadın diyen var mı?

 
bundan bir tane yok, bir sürü var. ama instagram hesabında story olarak yayınlandı hepsi. yani 24 saat sonra uçtu gitti. sitelerinde veya başka ortamlarda kayıtlı hali var mıdır bilmiyorum. isterseniz bi instagram hesabını kurcalayın, video olarak akışta paylaşılanları da vardır belki.


  • kibritsuyu  (11.11.18 13:07:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.