[]

En güzel hangi renk ile gider?

Sizce bu hangi renk gömlek ile kombinlenirse güzel olur?

www.resimag.com


 
Antep fıstığı yeşili ve beyaz.


  • zxcd  (08.11.18 17:28:27) 
Bence en iyi seçenek beyaz


  • noraliya  (08.11.18 17:49:56) 
En uygun beyaz gömlek olur.
Belki lacivert gömlekte olabilir.

  • arockm  (08.11.18 17:55:15) 
Açık gri.


  • i m cool with that  (08.11.18 18:24:09) 
Bordo, koyu kırmızı.


  • [GODDARD]  (09.11.18 00:39:14) 
beyaz rengin baskın olduğu her türlü renkte çizgisi, karesi, figürü olabilen ama asla düz olmayan bir gömlekle çok iyi durur diye düşünüyorum. beyaz renk baskın, ama düz değil özetle.


  • ich bin stumme  (09.11.18 01:16:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.