superonline fiber optik bıdısı.

birkaç sorum olacak, yardımcı olabilicek birisi varsa mutlu olurum.

- $imdi arkada$lar, hatay caddesine geçenlerde dö$ediler bu sistemi. sevindik. ne zaman hizmete ba$lıcaklar dedik, ba$lamı$. yeni gördüm.

1- apartmanımda kimsenin kullandığını sanmıyorum, illa ki 3-5 ki$i danaya girer gibi mi ba$vuruda bulunmak gerekiyor yoksa sadece bizim evimize bağlatma imkanımız var mı?
2- eğer ki tek daireye bağlatılma imkanı varsa, ben yarın ba$vurdum diyelim, ne zaman kullanmaya ba$layabiliyorum?
3- kablosuz modem için ekstradan para vermek gerekiyor mu yoksa modem bele$e mi geliyor?
4- üyelik esnasında ayak bastı parası alınıyor mu? sistem dö$enirken bir ücret talep ediliyor mu?

$imdilik bunlar geldi aklıma. sözlükte ba$lığın tüm sayfalarını okudum ama göremedim. yetkili birisi görüyorsa bunları, yazar da değilse falan diye. direk kendisine ula$abileyim istiyorum.

ben aradim telefonla superonline'i. bakti, sitede oturmuyosunuz dedi, siz bu hizmeti su an icin alamazsiniz dedi bulundugunuz apartmanda.

size de tum sorulariniza cevap verirler ararsaniz simdi, direk birinci agizdan ogrenmis olursunuz.
  • la traviata  (15.03.10 23:54:28)
sitede oturma $artının aranması kadar saçma bi$ey yok. bunun a$ılması lazım yahu. yarın bi arayalım soralım bakalım..

te$ekkür ederim..
  • asimplemistake  (16.03.10 00:14:16)
adil kullanım bedeli diye bir mevzu çıkartıyorlar,kullanıcıyı söğüşlemeye yönelik. iyice düşünün derim,sonra pişman olmayın.

  • idja  (16.03.10 00:44:52)
valla 10mbps 50 gb kotalı almayı dü$ünüyorum. afedersiniz ama sikseler 50gb'yi geçemem hayatta. $u anda en iyi hizmet bu benim gibi bir kullanıcı için. ama bir mail ile itiraz olacaksa, ortak metin kullanılacaksa destek veririm sizlere de.

benim sorunum $udur, apartmanda $u anlık sadece ben bağlatmayı planlıyorum. siteler haricinde, benim bağlatmam mümkün mü? dö$ediler buraya sistemi, eğer sadece ben bağlatamayacaksam bir apartman kullanıcısı olarak, olmaz yani. kabloları neden dö$üyosun mehmet emin karamehmet diye sorarlar.. o yüzden net bi cevap istiyorum :)

apartmanda ya$ayıp da $u güzelliği kullanan sözlükçüler var mı?
  • asimplemistake  (16.03.10 00:55:17)
apartmanınızın içerisinde tesisat kurduktan sonra hangi daire isterse ona hat çekiyorlar. bireysel yani. ayrıca bakmayın site site dediklerine eğer yakında hat geçiyorsa apartmana'da döşüyorlar. bizde öyle oldu,ordan biliyorum.

modem ve kurulum ücretsiz,açılış parası da almıyorlar lakin tahahhüt vermeniz lazım. ben olsam tekrar düşünürdüm tahahhüt verirken.
  • idja  (16.03.10 01:11:21)
superonline önceden "Diğer" kısmıyla başvuru alıyordu. ben de nedir bu diğer diye merak edip sormuştum, on metre ötedeki sitede vardı da, hani oradan mı çekiyorlar nedir diye. meğersem ön talep gibi bir şeymiş, eğer lütfederlerse bir gün, haber vereceklermiş filan.

sonra geçen gün; "fiber optik gelsin!" diye bir link gördüm. herhalde apartman sakinleri danaya girer gibi başvurabilsin diye. tabii bütün daireleri ikna etmek ve ilk kurulum bedelini ödemek gerekiyor. onlar "yöneticilere özel" yazmışlar da, her apartman sakininin bir nevi yönetici olduğunu düşünürsek -ve tabi apartmanınız 3-4 daireden oluşmuyorsa ve tamamına yakınını ikna edebilirseniz- denenebilir: www.superonline.net
  • oldu görüşürüz  (16.03.10 06:13:53)
ilk bağlatırken, hizmet ücreti alıyorlar. 30 lira mıydı neydi..

  • dambil  (16.03.10 07:05:25)