[]

Bosch derin dorundurucu kapak lastigi

Derin dondurucunun kapak lastiği tam vakumlamiyot
Lastiği değiştirmek istedik ama lastik tek değil kapak komple değişmesi lazım dedi Bosch servisi.

Bunu yapabilecek tamirci ya da servis bulabildi kiyim

 
Lastiği söküp sıcak su dolu bir kaba/tencereye yatırın, içindeki mıknatısları kırmayın.

Lastik yumuşayıp formunu toplayınca işe yaraması lazım, içindeki mıknatıs manyetik özelliğini kaybettiyse onun için başka bir şey yapılıyor mu araştırmak lazım.

Market kasap vs tipi buzdolabı üreticilerinde o mıknatısdan da olabilir.
  • John Bloor  (08.11.18 13:05:21) 
tamamen sökmenize gerek yok. o haldeyken suyu kaynatıp o tutmayan yere dökün.
ardından kapağı kapatıp 2 gün açmadan bekleyin.

  • teknikekip  (08.11.18 14:00:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.