[]

Doğum yapmış köpek için acil geçici yuva arıyoruz

Arkadaşlar okulumuza bırakılan bir köpek doğum yaptı ve yurtta kalan arkadaşlar nöbetleşe olarak bakmaya çalışıyor. Fakat okulumuzda çok fazla köpek var. Tehlike teşkil ediyorlar. Havalar da soğuyor. Yiyecek verebiliyoruz ama korunaklı bir yer ayarlayamadık. Pendik civarında bahçeli bir evi veya dükkanı olan tanıdığınız var mı? Anadolu yakasında olması da yeterli aslında. Yavrular sağlıklı bir şekilde büyüyene kadar misafir etse? Yiyecek ve bakım masraflarını karşılayacağız ama dediğim gibi acilen korunaklı bir yer ihtiyacımız var. Barınak da dolu, almıyorlar.

eksiup.com


 
Ölü Adam Derneği ile iletişime geçebilirsiniz.


  • piremses  (09.11.18 13:15:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.