[]

Dublin'de oda ya da kalacak yer önerisi

bir yakınım dil eğitimi için dublin'de.

20 kasım'dan itibaren kalacak yer ihtiyacı olacak.
yardımcı olabilir miyiz diye buraya bir not iliştireyim dedim.

 
airbnb diye bir websitesi var hiç duymadıysanız bi bakın derim..
dünyanın her yerinde kısa yada uzun süreli konaklama imkanı sağlıyor..
otel gibi düşünün ama otelden daha ucuza geliyor..

www.airbnb.com.tr
  • strobist  (01.11.18 21:18:08) 
Nasıl bir şey lazım? Aile yanı mı yoksa paylaşımlı oda mı? Daft.ie'ye baktı mı paylaşımlı için? Ev bulmak işkence biliyorum. Şehir merkezinde aynı oda da 4 kişi ranzada kalan tanıdıklarım vardı. 250-300 e civarı bazı şanslılar 450-500 e arası tek kişilik veya iki kişilik oda bulmuşlardı. Eğer isterse ben eski evimi önerebilirim haftalık 170 e akşam yemeği ve kahvaltı dahil.


  • anarsika  (02.11.18 00:59:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.