[]

Kartal-Pendik E-5 Yukarısında Nerede Ev Kiralanır?

Merhaba,

Gürültülü olmayacak, bina yaşı maksimum 10 sene olan site içinde kiralık ev arıyorum.

Aynı zamanda metrodan indikten sonra maksimum 2.5-3 km kadar E5'in üst kısmına(sahilin tersi yöne) yürünebilecek mahalleler olursa tadından yenmez.

Kartal ve Pendik civarında oturan arkadaşlardan yardımlarınızı rica ediyorum, teşekkürler.

 
Orada rezidans bakin, Teknik Yapi gibi kurumlar var, sahibindende rezidans deyin onlarca ilan cikar. Kiralari da zaten iyi. 1000 liraya 20.kat adalar mazarali studyo bulursunuz. Ben en cok Anatolium'u seviyorum.


  • Traveller  (30.10.18 23:41:48) 
e-5 yukarısı değil de aşağısı istersen oralarda bolca bulabilirsin. son zamanlarda yeni yapılaşma var kentsel dönüşüm sayesinde. gülsuyu eskiden pis derlerdi yeni yapılaşma var mı bilmiyorum ama görsel olarak iyi gibi.

maltepe parkın aşağıları kısımda bir yerler var. arkadaşımı bir gün orada akrabasıa bırakırken görmüştüm yeni güzel siteler var.
  • blue eyes white dragon  (31.10.18 00:46:20) 
Soyak Evraka, Soğanlık metro durağına yürüme mesafesinde.
Uptwins, Uplife Park, İztower, Ekşioğlu Akyapı Kartal metro durağına yürüme mesafesinde olan siteler.

  • btr  (31.10.18 11:22:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.