askerlik yapmış olan ve askeri sınavlara katılanlar

askerlik muayenesinin bir efsanesi vardır. tamamen soyunma.

son zamanlarda devlet hastanelerine yolluyorlar ama eskiden askrlik şubesinde doktor gözetiminde yapılırdı. orada soyun deniyormuş falan. bu doğru mu? hiç tamamen soyundunuz mu?

ben bir kere muayene oldum o da verem savaş'ta.

Yok öyle bi şey.

Üstümü bile çıkartmadım.
  • Delay Fuze  (29.10.18 19:32:50)
Askeri sınavda dal daşşak soyunmuştum.

  • giovanne  (29.10.18 19:34:53)
dona kadar soyunmayı duydum normal uzun dönem askerler için.

@giovanne; doktor karşısında mı? yoksa kalabalık bir ortamda 5-10 kişi mi?
  • blue eyes white dragon  (29.10.18 19:36:31)
Yok oyle bir sey kesinlikle.
Domaltip gtune bakiyorlar diye bir efsane dolasiyordu bizim zamanimizda.

  • stavro  (29.10.18 19:38:05 ~ 19:39:16)
Doktorun keyfine kalmis, ben kadin dogumcuya muayene oldum :) montu bile cikarmadim.

Ayni donemde soyup yanaklari ayir dedikleri de olmustu. Hangi yanaklar hadi bil.
  • acemi  (29.10.18 19:48:00)
Nasil soymadilar la sizi? Uskudar askerlik subesinde dona kadar soyuyorlardi. Vay anasini.

  • eazy  (29.10.18 19:57:03)
Lise bitince askeri okul mülakatına girmiştim, şortu indirdik havaya baktık görevli doktor da elle muayene etti takımları, tek soyunmalı tecrübem bu oldu.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (29.10.18 19:59:00)
Askeri lise sınavları mülakatında komisyonda bayanlar da olmak üzere 4-5 kişi vardı.

Bize domalıp popomuzu ikiye ayırmamız söylendi. Gelip kıçımızın deliğine kadar bakmışlardı. Taaa 15 yıl öncesinden bahsediyorum.
  • caletti  (29.10.18 20:10:12)
Doktor karşısında canım. Uzaktan bi baktı işte :) arkaya dön dedi bir de totoya baktı, tamam dedi.

  • giovanne  (29.10.18 20:17:05)
Onca kez gittim istanbuldaki askeri hastanelere askerlik muayenesi için bir kere bile soyun don indir diyen olmadi bana da efsane gibi geliyor

  • all girls dream  (29.10.18 21:26:13)
Askeri lise sınavını kazandığım sene 97-98 o civar olması lazım bir kaç doktordan oluşan komite önünde, 7-8 kişi sıralı olarak tam soyunuk kontrol etmişlerdi. Hatta efsane değildir, cidden domaltıp kıc deliğine kadar bakmışlardı.

Normal askerlik zamanında (kısa dönem) sene 2008, üzerimdeki gömleği bile sıyırmadım, askerlik şubesinde bir doktor adımı soy adımı sordu bir kağıda yazdı ve bana geri verdi.
  • koskoca kirpi  (29.10.18 22:03:23)