[]

basic t-shirt için marka

Merhaba

4-5 tane basic t-shirt alıcam almışken kaliteli bişey olsun dedim.İlk aklımda kaft vardı 4 sene önce aldığım baskılı t-shirtlerini hala giyiyorum hala taş gibiler inanılmaz bir şekilde :).Fakat sözlükte birkaç yazar basic t-shirlerinin kalitesizliğinden dem vurmuş bende 1 t-shirte 40 lira verip hayal kırıklığına uğramaktan korktum.

Sizin son zamanlarda kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı ?

 
h&m güzel tüm basic tişörtlerim ordan.


  • lata  (28.10.18 22:17:42) 
levis'ın basiclerini kullanıyorum ne rengi atıyor ne de ağzı burnu kayıyor.


  • goodman  (28.10.18 23:00:36) 
İt s basic


  • fasulyek  (29.10.18 00:03:08) 
Koton iyidir ama kelimenin yazılışı tişört


  • le jeune turc  (29.10.18 09:50:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.