[]

Kaşınıyorum lan!

Geçen hafta bel fıtığı teşhisi ile fizik tedaviye başladım. Doktor infra max liquid adında gıda takviyesi yazdı. Hidrolize kolojen ve d vitamini. Bunu içtiğim ilk günün gecesi uyuz olmuş gibi kaşınmaya başladım. Ertesi gün de içtim ve kaşıntı artınca bıraktım. 3 gündür içmiyorum ama hala kaşıntılarım var. Vücüdumun her bölgesi kaşınıyor. Bünyem alerjik. Nasıl ne zaman geçecek bu?
 
Alerji ilacin yok mu?


  • acemi  (27.10.18 19:40:59) 
Yok ilk defa başıma gelen bir hadise.


  • mekhanik karpov  (27.10.18 20:03:51) 
Tipci degilim de herhangi bir alerji ilaci alsan muhtemelen kasintin gecer, tabi tek sebebi alerjiyse.

Ama o ilactaki x maddesi vucutta biriktiyse baska tabi.
Bence eczaciya bi ugra.
Ben bu tarz seylerde baska cozum yoksa grip ilaci cakiyorum geciyor.
  • acemi  (27.10.18 20:26:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.