İlkokul - Ortaokul - Çocukluk Arkadaşlarınızla Görüşüyor musunuz?

Merhaba aktif olarak çocukluk arkadaşlarınızla, okul olur, mahalle olur görüşüyor musunuz?

aynı ortaokulda okuduğum bir mahalle arkadaşımla ara ara telefonla konuşuyoruz. onun dışında instagramdan like sadece.

  • elorelia  (25.10.18 13:01:31)
Lisansa kadar görüştüm sonra umrumda olmadı açıkçası.

  • superfluid  (25.10.18 13:03:00)
İlkokul 1. sınıftan beri tanıdığım bir arkadaşım var. Şu an benim en yakın arkadaşım o. Muhtemelen ben onun en yakın arkadaşı değilim ama olsun. Bir de liseden bir arkadaşım var. O kadar. Onun dışında hepsi iş hayatından.

  • hitokiri kenshin  (25.10.18 13:03:47)
ortaokul kankamla cok sik olmasa da gorusuyoruz, konusuyoruz. ayri sehirde oldugu icin zor oluyor. lisedekilerle de hala gorusuyoruz. onlarin da bir kismi ayri sehirde veya uzak yerde yasiyor. en sik gorustuklerin yeni dostlar.

  • jimicik  (25.10.18 13:13:41)
birinci sinifin birinci gunu yanyana oturdugumuz arkadasimla hala gorusuyoruz. ayni spor salonuna gidiyoruz hatta.

orta okuldan gorustugum kisiler var.

mahalleden gorustugum de var 8-10 tane
  • fakyoras  (25.10.18 13:25:52)
Hayir. Sadece bir tane liseden kalma arkadasimla gorusuyorum nadiren. Istanbul'a komsu illerden birinde yasiyor, yilda 2-3 kez anca goruyorum.

  • stavro  (25.10.18 13:28:40)
lise ve mahalledekilerle görüşürüz ilk okuldakiler vatsap grubu kurup eklemişler ama çok da sarmadı beni yıllar yılı geriye gitmek.zaten ilk okul hocamı da sevmezdim çok pataklamıştır beni.

  • jamswety  (25.10.18 13:32:22)
yazlıktan çocukluk arkadaşlarım var. hala sık sık görüşüyoruz. ilkokul ve ortaokuldan kimseyle görüşmüyorum. liseden 2-3 kişiyle görüşüyorum.

  • muslugubozukhayrat  (25.10.18 14:19:37)
1 tane çocukluk arkadaşım var, daha ilkokula başlamadan önce iyi arkadaştık, hala düzenli görüşürüz.
Birkaçıyla mahalleye uğradıkça karşılaştıkça konuşuruz ama haberleşip görüştüğümüz olmadı.
Lise arkadaşlarımızın olduğu grubumuz var, onlarla da senede 1-2 sefer haberleşip yemek filan yeriz.
Üniversiteden birkaç arkadaşım var, hepsi de farklı şehirlerde. O şehirlere gidersem ararım görüşürüz, onlar da ankaraya gelince ararlar.
  • battal gemalmaz  (25.10.18 14:32:13)
arkadaş alt yapım ortaokul halen görüşüyorum.

  • mikahakkinen  (25.10.18 14:44:13)
birinci sinifin birinci gunu yanyana oturdugumuz arkadasimla hala gorusuyoruz +1 :) yakında aynı işi koşturuyor olacağız, mevcut işimi bırakıp onunla aynı sektöre geçiş yapacağım :D

aynı zamanda ilkokul arkadaşlarımdan bir kaçı ile bir kaç günde, haftada, ayda bir ya da birbirimize işimiz düştüğünde :P görüşüyoruz.
  • lostys  (25.10.18 15:10:32)
en yakın arkadaşlarım;
1 adet ilkokuldan
1 adet liseden
2 adet üniden
1 adet işten

sevgilim ortaokuldan.
  • japon askeri  (26.10.18 10:10:46)
ilkokuldan 1 arkadaşımla görüşüyorum. liseden 2 arkadaş kaldı bende. çocukluk arkadaşlarımdan aynı mahallede oturanlarla daha sık olmak üzere diğerleriyle de arada bir görüşüyorum.

  • naksidil  (26.10.18 10:18:06)
İlkokul ve ortaokuldan yok ama liseden 10 kişilik grubumuz var en çok onlarla beraberim. Üniversiteden de 1 kişi.

  • jazzabel  (26.10.18 11:31:33)