Çalışma ortam ısısı düşük olan işyerleri

Selamlar. Bir rahatsızlığım var (reflex terleme).
Bu nedenle çalışma ortamı soğuk olan bir iş arıyorum. Forklift operatörluk belgem ve sürüş tecrübem de mevcuttur. Nerelerde iş bulabilirim, ne diye aratmaliyim internet üzerinde yada başka yerlerde. Fikri olan varsa paylasirsa sevinirim

datacenter'da çalışabilirsin buz gibi. Metro marketlerin şarküteri reyonlarıda 14 derece civarı.

  • goodman  (24.10.18 15:02:06)
dc de çalışıyorum, ofis hamam gibi valla, evet dc nin içi soğuk ama orada sabah 9 akşam 5 yapılacak bir iş yok.

metro marketin et/balık/süt ürünlerini sattığı yerler çok soğuk, oraya bir bakabilirsiniz. reyon görevlisi vs..
  • benaslinda  (24.10.18 15:40:54)
hemen her türlü fabrikada çalışabilirsin, forklift operatörü olacaksan sevkiyat bölümünde olursun.

ya dışarda çalışırsın, ya da 4 tarafı ve çatısı kapalı ama ısıtma ve izolasyon sistemi olmadığı için dışarıdaki gibi sıcaklıklarla aynı olur.

asıl sorun yazın ne yapacağın?

sana et ve tavuk işleyen soğuk zincir bi tesis lazım aslında ama oralarda da çalışmak çok zorlar adamı, sürekli et kokusu falan.
  • killerbee  (24.10.18 16:07:20 ~ 16:09:59)
Basi merkezlerinin grafik film kalip falan bilmemne o tarz isleri yaptıkları oda oluyor, daima soguk olur cihazların duzgun calismasi icin.

  • stavro  (24.10.18 16:17:16)
İkea

  • Delay Fuze  (24.10.18 18:27:02)