[]

telefonu pc ye baglayınca görmüyor.

iphone u pc ye bağlayınca görmüyor telefondaki resimleri alıcam alamıyorum

telefondan izin vermem gereken bir yer mi var ?


 
iPhone kullanmamama rağmen tuş kilidi açık halde bilgisayara bağlayınca telefonda "Bu bilgisayara güven" diye seçeneği seçmek gerektiğini ezberledim :))

Çoğu telefonda böyle aslında.

Denediysen ve sonuç olumsuzsa bilemiyorum tabii.
  • m e b  (17.10.18 21:28:19) 
genelde oyle oluyor butun telefonlarda doğru ama bunda bir türlü izin ver bildirimi düşmüyor.


  • horizon  (17.10.18 21:43:16) 
kablo orijinal olmayabilir


  • sys coyg  (17.10.18 23:09:45) 
iphonu bilgisayarına baglayıp sadece resimlere bakmak istiyosan bile itunes yuklu olması lazım. guven işlemleri ve driverlar sadece o sekilde cıkıyor


  • samaras8  (17.10.18 23:50:02) 
@samaras8 haklı, iphone androidler gibi pc'ye bağlayınca depolama birimi olarak görünmez. iTunes kurman gerekli, iPhone kullanmama nedenlerimden biri.


  • John Bloor  (18.10.18 08:52:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.