Ev dekorasyonu hk

Merhabalar, yeni evlenen arkadaşlarımın evine gidince bir sürü masraf yapmalarına rağmen onca güzel eşya uyumsuz duruyor. Ama bi residansa veya ikea hazır odalarına gidince daha ucuz eşyaların uyumu ilgi çekiyor. Bunu ilerleyen zamanlarda kendi evimize yapmak için iç mimar falan mı tutmalı ne yapılmalı da o ambiyansı elde edebiliriz :)

Çok eşya alıyor yeni evliler, ondan. Ne kadar az eşya o kadar huzur bir ortam, neydi? Minimalizm mi?

  • John Bloor  (18.10.18 09:58:25)
yeni evlenen çiftlerde benim de gözlemlediğim bir durum o. toplumda yeni evlenen çiftlerin bi çoğu mobilyaları ailelerle (kayınvalide-anne) beraber seçiyor. her kafadan bir ses çıkınca karışık bir dekorasyon oluşuyor.

  • muslugubozukhayrat  (18.10.18 10:05:38 ~ 10:05:55)
kendiniz karar verin, düşünün ona göre alın. her şeyin en pahalısını almak zorunda değilsiniz. bol bol pinterest'e bakın.

ve çok eşya almayın. küçücük salonları 10 kişilik yemek masası, bütük showroomlarda güzel görünüyor diye hayvan kadar koltuk ve konsollarla doldurduğumuzda tabi ki güzel görünmüyor.
  • the end of time  (18.10.18 11:23:54)