izmir kalacak yer

degerli çiğdemsever kardeşlerim; bir toplantı için izmir'e gitmek durumundayız. yanımızda gerek evli gerek evsiz hanım arkadaşlar da olacağı için onların da güvenle kalabileceği alsancak, konak taraflarında güzel ve çok da tuzlu olmayan otel önerilerinize ihtiyacımız var. geceliği max. 150 lira dolaylarında olabilir. veya biraz daha artırin bütçeyi; şurada kalın gibi önerilerde de bulunabilirsiniz ama 180'i geçmesin.

Veramor otel.
Kıbrıs Şehirleri'ne yürüme 4-5 dakila mesafede. F/P oranı da oldukça uygun. Bahsettiğin rakamlara çok yakın seviyelerde kaldık biz.
Birkaç kere gittik son derece de memnun kaldık.
Özellikle gece dışarıya çıkılacaksa dönüş için çok ideal bir otel.
Fiyat alabilirsin.
  • baharat  (17.10.18 13:53:17 ~ 13:54:42)
öncelikle ek bilgi olsun diye yazıyorum.. GOOGLE HARİTALAR'da oteller sekmesine tıklarsanız baktığınız bölgedeki bütün otellerin yerini ve gecelik ücretlerini görebilirsiniz.. tabi rakamlar ne kadar günceldir bilemiyorum ancak gerektiği zaman oteli telefonla arayıp teyit edebilirsiniz..

s2.eksiup.com

mesela alsancak polis karakolunun hemen karşısında OTEL VESTA LIMAN'ın gecelik ücreti 139lira olarak görünüyor..
  • strobist  (17.10.18 14:07:33)
@strobist internetten araştırılır tabi de benim derdim herhangi bir otelde kalıp da memnun kalan arkadaşların tavsiyelerini almak.

  • montauq  (17.10.18 16:59:45)
otel vesta liman +1

  • kanlakarisikyagmur  (17.10.18 20:33:11)