Levi's

Kot pantolonlar 400 tl olmuş
Verilir mi bu para?

Evet verilmez gibi geliyor ama alışacağız :))
Boyner'den falan kampanya kovala derim, seviyorsan alternatifi yok gibi gelecek çünkü.

  • atom karincanin torunu  (16.10.18 23:17:25)
verilmez, bence eski kalitelerinde değiller artık.

  • cemiyetin ünlü siması  (16.10.18 23:18:30)
Optimum goztepe 80 lira

  • 000000  (16.10.18 23:20:22)
Ben 400 lira olmasini anlayamiyorum! ABD'de bu kotlar 20 dolar, 7 ile carpsan 210 lira olmasi gerekli. Vergisi, kargosu falan fiyatini iki katina mi cikariyor? Ben ABD'de 15 dolara bile Levi's kot buluyordum.

Ayni sey Vans icin de gecerli, 10 dolara aldigim ayakkabilarim var, burada simdi 300 lira olmus 10 dolarlik ayakkabi.

30 dolara aldigim Colombia bot da 600 lira! ABD'de hic onemsemezdim sadece 30 dolar diye ama burada inanilmaz degerli oldu bu seyler.
  • Traveller  (16.10.18 23:23:05)
Başka markalardaki kotları denedim levis kadar güzel durmadı ben de verdim :(

  • rosey  (16.10.18 23:23:58)
Yeni sezon Batı Avrupa'da 110-230 Euro aralığında: www.levi.com

Amerika'da 35-45 USD aralığında: www.levi.com

Yani kur çevrimi ile ilgsi yok, markanın ilgili ülkede kendini nasıl konumlandırdığı ile alakalı.

Soruya cevap olarak, ABD'den alma şansınız varsa 400 TL verilmez. Avrupa'da yaşıyorsanız 400 TL verip yarı fiyatına almış olursunuz.
  • crown  (16.10.18 23:27:40)
Verilir. Mavi bile lcw kalitesindeki çullara 150 lira istiyo. Bence kot pantolonları muhteşem. 2 tane dandik pantolonun olacağına bi tane adam gibi pantolonun olsun

  • Delay Fuze  (17.10.18 00:04:48)
Outletlerde 175-195 civarı

  • westblack  (17.10.18 00:19:56)
mavi gibi bi marka var ülkede. ne boyası soluyo, ne kolayca formunu kaybediyo ki en güzeli de yerli üretim. bence mavi'ye bi şans ver.

  • johnnie w lker  (17.10.18 00:58:26)
Tırt tırt mallara hayvani paralar veriyorsunuz sonra dolar 7.2 oldu diye ağlıyorsunuz. Kafana göre takıl hacı abi.

  • glamdr1ng  (17.10.18 01:14:11)
uzun seneler önce aldığım kotun 1 ay içinde ağ bölgesi parçalanınca, çakmak cebi bozuk para koyarken sökülünce bana takındıkları "kullanıcı hatası" tripleri yüzünden artık oradan çöp almıyorum.

O sırada 10 senelik levis kotlarım sapasağlam dururken aldığım model paramparça oldu, kot giymeyen birisi olsam, bir yere taktırıp yırtsam tamam ama 450tl verdiğim koy 1 ayda g*tümde parçalanacaksa benden babayı alırlar.

Levis'tan 1 kot alacağıma gider kalıbı düzgün markası belli olmayan 5-10 kot alırım.
  • kimlanbu  (17.10.18 08:31:52)
Verilmez. Levis parasini haketmiyor. Hicbir zaman da etmedi.

Mavi solmaz etmez deforme olmaz diyenlere mavinin en pahali serisinden aldigim pantolonlarn son durumunu gosterebilirim:)
  • stavro  (17.10.18 08:51:11 ~ 08:53:11)
o fiyata bir kot alacagına, 100 tl'ye 4 kot al.

  • sizofren06  (17.10.18 11:12:25)
Abi nerde 400 lira ya? internette max. 250-300 liraya var. mağazalara gidip bu paraları vermeyin.
Ayrıca levi's üstüne kot tanımam. mavi falan geç onları. bir sene sonra pert onlar.
ha alabiliyorsan diesel, armani falan da güzel ama fiyatları uçuk.
levi's candır.
  • joooper  (17.10.18 11:18:45)
4 senedir maviden ağırlıklı olarak james ve jake kesimlerinden giyiniyorum ve daha ağının yırtıldığına, renginin solduğuna, şeklinin kaybolduğuna şahit olmadım. eski pantolonları değiştirmemin tek sebebiyse iki sene ve ötesinde artık inceden bi renk kaybına uğruyolar ama öyle çok hissedilesi bi solma değil bu bahsettiğim. bence mavi bu işi iyi yapıyo.

kıçında paralananlar da olmuş olabilir elbet benim üzerimde daha hiç sorun yaratmadı.
  • johnnie w lker  (17.10.18 23:50:19)