[]

Bale eğitimi

Sevgili duyuru sakinleri

Az önce başka bir şeyi araştırırken instagramda bir sayfaya denk geldim.işinin uzmanı bir bale eğitmeni yetişkinlere bale dersi veriyor.profile de "her yaşta bale yapmak mümkün..." gibi cümleler yazılmış.

Bale eğitimine küçük yaşta başlamak gerekmiyor mu?ben mi yanlış biliyorum?beni küçükken baleye göndermedikleri için aileme boşu boşuna mı sövdüm bu kadar yıl boyunca?

 
Muhtemelen belli bir yastan sonra bir halt olmaz adamdan ama hevesini almak isteyen ve para odemeye gonullu musterilere kapilari aciktir, olay o. Belki de oluyordur.


  • stavro  (13.10.18 17:54:20 ~ 18:44:28) 
Spor ya da hobi olarak yapılıyor yoksa 30 dan sonra baş balerin olamazsın bebeğim


  • fasulyek  (13.10.18 17:59:27) 
black swan'dan sonra pekçok yetişkin sınıfı açıldı diye biliyorum. bir noktaya kadar mümkün. natalie portman ballet training/workout olarak araştırabilirsiniz. tabii filmde yine bir double mevcuttu. hatta sonra o da basına hakkım yeniyor diye demeç vermişti. hey gidi günler...


  • not dark yet  (13.10.18 18:23:50) 
Ali159 belli bir yaştan sonra spagat yeterince çalışınca yapılıyor.
Bknz yoga pek çok hareket tekrar edildikçe esneklik artıyor. Bir sene önce yapamadığın hareketi düzenli çalışarak yapabilirsin.
İkra pls
İstersen beautiful ballet isimli youtube kanalı var oradan bakarak deneyebilirsin.
  • fasulyek  (13.10.18 18:36:32) 
arada instaada takip ettiğim yoga yapanlar var.bazıhareketler bale gibi çok esneklik istiyor.2 sene önce ve şimdi yapıyorlar değişim inanılmaz.bence mümkün yani.


  • birdposing  (13.10.18 18:38:25) 
olmaz diye bir şey yok ama 30 yaşından sonra profesyonel balerinler bile perte çıkıyorlar; motivasyonunu tatmin etmek için bir şeyler illa ki yaparsın.


  • gezegen olan pluton  (13.10.18 21:30:18 ~ 21:30:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.