[]

Laptop Nasıl (Asus FX503VD)

www.hepsiburada.com

İnternette 5700'e kadar bulunabiliyor.


 
İyi.


  • Tears of Devil  (11.10.18 14:53:50) 
1050 li laptop üzer abi. 1050 ti bak en azından, birkaç sene kafan rahat olur.


  • tsubasa  (11.10.18 15:21:49) 
tsubasa+1


  • nickini degistiren yazar  (11.10.18 16:30:04) 
@tsubasa
@nickini degistiren yazar

Laptop'u oyun için düşünmüyorum. Arada sırada oynarsam en fazla mount and blade falan oynarım.

İ7 7700HQ şlemci. Alüminyum kasa. 256 gb ssd. Gece çalışmaya yönelik aydınlatmalı ve geniş klavye. Ips ekran gibi özellikler benim daha çok işime geliyor.

Başta visual studio olmak üzere android studio, eclipse gibi IDE'leri kullanacağım.

Genel olarak bakınca, markanın asus oluşu falan. Beğendim yani açıkcası. Duyuruya da bir sorayım dedim. Önümüzdeki pazartesiye kadar laptop almam lazım.

Başka marka model varsa aklınızda lütfen faideli bilgilerinizle aydınlatın beni.
  • yazarken ellerini birakan herif  (11.10.18 16:53:36 ~ 16:56:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.