[]

İzmir Karşıyaka 1+1 Daire

Merhabalar duyurunun kalender emlakçıları

İzmir Karşıyaka'da tek başına bir kadının yaşayacağı, nezih ve 1+1 daire bulmakta zorlanılmayacak semtler önerebilir misiniz acaba? Bütçe 2000 gibi ama genel olarak Karşıyaka kira piyasasına hakim değilim. Bu rakama bulunmaz falan der misiniz ki? Umarım demezsiniz.

Teşekkür ederim şimdiden yanıtlar için.

 
2000 tl'ye bulursunuz bence güzel bir yer. o yüzden bostanlı, girne, yeni girne, aksoy taraflarına bakın bence. bulamazsanız sahilden daha içerilere doğru bakarsınız. ama bence 2000e bulunur.


  • veritaslibertas  (09.10.18 11:21:32 ~ 11:21:46) 
2000e rahat bulunur. eğer site içi isterseniz. soyaklara bakabilirsiniz. havuz vs var.


  • mikahakkinen  (09.10.18 11:42:11) 
2000e çok rahat bulursun. girne, aksoy, bostanlı, bahçelievlere bakabilirsin.

-Yenigirneye bakma tek kadın olarak gece geç saatte mekandan vs dönmek istediğinde zorlanabilirsin.
  • joker06  (09.10.18 13:11:11) 
Peki Yunuslar çok mu bütçe zorlayıcı olur sizce?


  • postneo  (09.10.18 14:15:16) 
Bostanlı civarı. Yunuslar girne caddesi zaten orası da güzel ama denize yaklaştıkça fiyatlar artar elbette. Bence bulursunuz. Bu arada emlakcı tanıdıklarım var bu bölgede isterseniz mesaj atabilirsiniz.


  • anarsika  (09.10.18 14:26:18) 
Bostanlı Tramvay çarşı durağına yakın yerde arkadaşım 2000 liraya tuttu ki 2 yada 3+1 normal bir ev. Yeni girne tarafında rahat bulunur ama aramak lazım


  • kronik mutsuz  (13.10.18 02:08:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.