[]

Makine Elemanları Kitabı Önerisi

Merhabalar efem,
Ben elektronik mühendisiyim ve makel dersi almadım. Daha önce hep dış ticaret işlerinde çalıştığım ve sektörüm de gerektirmediği için ihtiyaç duymadım. Ancak bir süredir çalıştığım iş yerinde, yer yer bilgisiz kaldığımı fark ettim. Makine elemanları çalışarak çözebileceğimi düşünüyorum. Makine mühendisi arkadaşlar bilgi verebilir mi, makel için üniversitelerde, "abi bu işin kutsal kitabı budur" denilen kitap ve yazar hangileridir? yerli ve yabancı alternatif olursa iyi olur. şimdiden teşekkürler. 
www.amazon.co.uk

google'da pdf'i de olmasi lazim.
  • ubi dubium ibi libertas  (05.10.18 11:57:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.