[]

Kulağın içinde kalan pamuk

Kulak karıştırma çöpünün ucundaki pamuk kulağın içinde kaldı ve çok derin olduğundan görünmüyor bile. Ne yapmak lazım? Zararı olur mu?

Cevap için teşekkürler.


 
Yakınlarından birinin dizine yat ince uçlu cımbızla ışık tutarak alsın.


  • Boris  (30.09.18 18:31:24) 
Pamuk görünmüyor, çok dipte


  • havadakarada  (30.09.18 18:36:16) 
Kardeş nasıl çok derinde ya? 1 km mesafe yok ya varsa görünür. Cımbızı biraz soksun iceri yavaş yavaş pamuga temas edince anlarsın tut çek dersin:)


  • Boris  (30.09.18 18:44:33) 
Beyinciğini mi temizleyecektin o kadar derinde? Doktora git.


  • diffarentiationation  (30.09.18 19:21:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.