Hediye önerisi* benim için çoook önemli

işyerinde komşumuz olan, ara ara ziyaret ettiğim 70 -80 yaşlarında tek yaşayan bir kadın var. Önce oğlunu, sonra eşini kaybetmiş. Özellikle oğlunu kaybetmekten çok etkilenmiş. Tek yaşıyor, manevi bir hediye almak istiyorum. Kendisine en son çiçek yaptırmıştım, arkadaşım da oğlu için ağaç bağışlamıştı. 3 ay önceki ziyaretimde evindeki saati çok begendim, kendi yapmış içi kanavice bir şeydi.beğendiğimi söyledim ama o unutmamiş.
2 gün önce bize elleriyle işlediği, güzelce çerçevelettiği saati hediye etmiş. Arkadaşıma ayrı bana ayrı. Yaşı gereği çok zor bir şeyi yapmış ve bu benim aldığım en güzel hediye olabilir. Çok hoşuma gitti. Bu yuzden ben de ona manevi karşılığı olan bir şey vermek istiyorum. El yapımı özel pekmezlerden var evde, yeni yapılmış organik. Başka ne olabilir? Ben öyle yetenekli değilim beceremem öyle bir şeyi.

Ayrica kadın maddi olarak zengin biri, herhangi bir şeye ihtiyacı olan biri değil. Hediye önerisinde bunu dikkate alırsanız çok sevinirim.

Birlikte dolaşmaya çıkabilirsiniz. Bir günü ona ayırıp gezidrebikirsiniz.

  • kisa  (28.09.18 20:37:16)
Önümüz kış bu yüzden şal ve bir çift patik olabilir. Güzel bir gecelik takımı olabilir.
Bütçeyi arttırabilecekseniz sallanan ahşap sandalye de olabilir yalnız yaşıyor demişsiniz, pencerenin önüne koyar oturur, sallanır.

  • Amaranta ursula  (28.09.18 20:38:11)
Boyunluk örmek çok basit diyr biliyorum. 2 günde halledilebilen bi beceri ise onu ör

  • glamdr1ng  (28.09.18 20:49:21)
kanaviçeden saat yapan insan kendisine de o tür şeyleri örebilir.

maddi durumu iyi değilse aşırı zamlanan yün fiyatlarından sonra kendisine bolca yün alabilirsin
  • killerbee  (28.09.18 21:01:14)
Öncelikle çok tatlış birisiniz söyleyeyim, iyi ki ara ara ziyaret ediyorsunuz.

Kısa +1, onun manevi veya maddi şeylerden daha çok bence beraber zaman geçirmeye ihtiyacı var. Eğer sağlık durumu el veriyorsa beraber dışarı çıkmanızı öneririm. Ama mesela ne bileyim aklıma çok saçma bişi geldi ama benim anneannem, babaannem eski türk filmlerlerini ve plakları çok severler. Plak çaları varsa öyle bir plak falan da olabilir, veya eski filmler ve eski bir dvdplayer falan da olabilir. Evden çıkmadığı bir gün, ona böyle yemek yapar beraber film izlersiniz ^
  • biohazardous  (28.09.18 21:21:42)
Biohazardous +1 :)

  • kisa  (28.09.18 21:23:43)
öneriler için teşekkürler,

hanımefendi her uğradığında bize özel yapım çikolata getiriyor onun için hazır çikolata basit kalır :( kendisi çok titiz. Dışarıda yemek yemiyor ancak akşam yemeğine eve davet edecegiz gibi duruyor,
  • damla sakızlı dondurma  (28.09.18 21:46:24)
Konser tiyatro vs daha özel olabilir.

  • kisa  (28.09.18 22:44:32)