[]

yine bir 20lik diş sorusu, dikişlerim mi patladı?

şimdi aynada baktım da bir kısım sanki havaya kalkmış, çok farklı bir acı yok ama muntazam durmuyor

her gün doktora gitmek de istemiyorum yoruldum artık

ne yapayım?

 
Ben de yaptırdım yeni.Dikisimin son kısmı kalkık gibi.3 gün oldu hafif agri devam ama bunun yaninda acı hala devam ediyor.Yara varmış gibi bir acı alt çenede çekildiği yerde.


  • ırene adler  (27.09.18 13:59:00) 
20 liğim çekildiğinde dikiş atılmamıştı bana. Çok zor bir çekim olmuştu çekimin 3. Günü falan diş hiç çekilmemiş gibi ağrımaya başladı aynaya baktığımda çene kemiğimi gördüm! Bende dikili olmadığından içine yiyecek vs kaçmış. O bölgeyi temizletip tantum gargarayla çalkaladım günde 2-3 defa. Demem o ki sizde dikiş var ve bir kısmının kalkması hiç önemli değil. Gargara yapın sadece. Dişçiye gitmeye gerek yok.


  • Dylan Murphy  (27.09.18 15:34:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.