ayrilik bir.

pire icin yorgan mi yakiyorum bilmem. dostlarima anlatamiyorum duyurunun akliselimlerine danisacagim.
oncelikli veriler cok seviyorum ve eminim hayatta bir daha bu derinlikte bir seyler paylasabilecegim birine denk gelemeyecegim. bu iddiali gelebilir ama denk gelirsem mucize olur.
fakat cok ozensiz. son 4 gunumuz. sehirdisina ise gitmisti, dun donme saatine gore eve gececektim bi turlu yazamadi. ben 2 saat once yazmistim haber bekledigimi ona gore cikacagimi, o bana cevap vermeden yarim saat once instagramda gorulmus. bugun de iste gecelediler, eve gelmek yerine evi ise yakin arkadasina geciyor ve yine bana bunu takside soyluyor. oysa ben 3 saat evvel durum nedir diye yazmis ve rahatsiz etmemek icin tekrar yazmamisken. ev arkadasim vardi ama bu gece yok, ve bulundugumuz evde tek kalmak cok urkutuyor beni. evde tekim dedim beni cagirdi. sabah da erken gidecekler diye gelmedi. gece donusu 10 dk sabah gidisi en fazla yarim saat uzatirdi buraya gelmesi.
sabah doktora gidecegimi soyledim gun boyu sormadi. asiri is yogunlugu var, cook buyuk bir organizasyonun 3 beyninden biri o yuzden alinmayayim diyorum ama olmuyor. cok seviyorum oyle boyle degil. fakat bu ozensizlikler beni yildiriyor. takmiyim desem olmuyor, takiyorum ama takmiyormus gibi yapiyorum zaten biyerden de muhakkak patliyor. buyuk ikiyuzlu hissediyorum.
kalp kirilmasindan kacmak icin ayriligi onermeyi dusunuyorum. dostlugumuz ve belki ev arkadaaligimiz devam etmek kosuluyla. bu bana ne saglayack bilmiyorum neden boyle bir sey yapacagimi da. kurala kaideye bagli yasamayi da sevmiyorum. sevgili olunca neden daha ozenli olunmali ki? bu ozensizligi aslinda herhangi bir arkadasim yapsa da cok bozulurum, demekk ki hala asigim ve uzak kalmak istemiyorum. bilemiyorum hic,ne dersiniz?

ne yazık ki bu tur vakalar daha onceden de baskalarının basına geldi. ana tema ve şıkayetler hep aynı, hep aynı hep aynı ve cok uzucu. tüm yazdıkların samimi ve gerçek. tüm veriler gösteriyor ki yapabileceğin hiç bir şey yok. acını giderecek bir formül de ben bilmiyorum.

ne olmus peki tam olarak? - portakalı kesip suyunu sıkılmış artık kuru kabuğu bastırıyorsun sıkacağa, fren balataları tamamen bitmiş, frene basına fren diskleri çiziliyor.

Bu ilişkinin ne yazık ki ömrü bu kadarmış. umarım atlatırsın.
  • acetaminophen  (26.09.18 04:12:43)
Ben anlamadım, aynı zamanda ev arkadaşı mısınız?? Orası karışık olmuş sanki biraz.

Bu devirde sevdiğim birini kaybetme. Zaten kolay kolay birini sevemezsin artık.

Ne yapmalı? Konuşmak lazım. Karşına al ve konuş. Bize anlattığını ona anlat hatta daha fazlasını anlat. İletişim kurmadan uzun uzun konuşmadan ayrılma.

Ayrılacaksan ayrıl da iletişim şart, uzun uzun konuşma şart.
  • mezarkabul  (26.09.18 06:04:01)
Zaman bulunca sizinle görüşen degil, sizinle görüşmek için zaman yaratan biriyle olun. Yoğunluk falan bahane. İnsan bir ses veremiyor, gelemiyorum hayatım bekleme bile diyemiyorsa, zaten ortada bir ilişki yok.

Ve lütfen yetişkin bir insan olarak yalnız kalmakla ilgili sorununuzu her ne ise çözün.
  • Phoebe  (26.09.18 06:37:48)
"cook buyuk bir organizasyonun 3 beyninden biri o" hımm.

Yoğun çalışan erkeklerin dünyasına girmek biraz zordur. İlgisini çekecek şeyler vermen lazım. :D
  • datnet  (26.09.18 06:58:54)
Önceki açtığın duyurulara bakınca. Bence trollsün. Değilsen çok safsın (en kibarcası buydu).

Yine de bir cevap istiyorsan, senden kaçan biri var kovalamaktan vazgeç.
  • kablelvuku  (26.09.18 08:01:39)
Phoebe +1, blue serenity+1

  • acetaminophen  (26.09.18 18:18:39)
Oturup konuşun adam akıllı. Bir insanın zamanının olmadığını anlayabilirsiniz, ama bunu kabul edeceğiniz anlamına gelmez bu durum.

  • noluyo yaa  (26.09.18 18:24:44)
cok seviyorum ve eminim hayatta bir daha bu derinlikte bir seyler paylasabilecegim birine denk gelemeyecegim. ahahahahahah alkjdskajfskldjasıdjdjjd :d :D :D

adam sizi istemiyor ama seviyorum ayağına kene gibi yapışmışsınız.
  • elorelia  (26.09.18 18:28:58)
cok seviyorum ve eminim hayatta bir daha bu derinlikte bir seyler paylasabilecegim birine denk gelemeyecegim. ahahahahahah alkjdskajfskldjasıdjdjjd :d :D :D

adam sizi istemiyor ama seviyorum ayağına kene gibi yapışmışsınız.

+1

bana bir şey bırakmamışsın.
  • MaNOfTheYear  (26.09.18 19:12:13)
son 2 cevap ne sacmalik. hakaret etme motivasyonunu nerden buluyorsunuz arkadaslar. biraz derinlik ve zeka katin gorusunuze.

karsimdaki iradesiz biri mi kene gibi yapismisim.. komiksiniz
  • art vandaley  (26.09.18 19:41:08)
hanımefendi kusura bakma ben böyle sorulara pek cevap vermem internetin derinliklerinde gezerken nasıl olduysa bu sayfada buldum kendimi. bu adam sizi apaçık aldatıyor, buna ben %110 eminim. kendinizi o kadar kaptırmayın, bir insana hayatınızı yani umut ve hayallerinizi adamayın.

edit: şimdi gördüm yeni duyuruda HPV den bahsetmişsiniz, bu da tezimi kanıtlıyor. Gökten damlayla düşmedi herhalde. iyi günler
  • Frederick Co  (09.02.19 10:33:07 ~ 10:35:38)