ucuz yaş kedi mamasından işkillenmeli miyim?

selamlar, felix'in bütün yaş mamaları 2 lira filan olmuş. son kullanma tarihleri yakındır sandım ama 2020 yazıyor. huysuzlandım, huysuzlanmalı mıyım?

Migros'tan aldıysan sokak hayvanları için dönem dönem bu tip indirimleri oluyor, şu anda da indirim dönemindeydi sanırım işkillenecek bir durum yok.

  • angelus  (22.09.18 22:17:23)
Ama çok kalitesiz mamalar olduğunu da belirteyim. Market mamaları böyle. Burger king gibi hatta daha kötü. Evdeki kedi hiç yemese daha iyi

  • mutlusismankedi2015  (22.09.18 22:19:15)
Market mamalarını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Felix, whiskas vb.
bi ara indirimde diye bende almıştım epeyce. Bizimki bi tanesini yedi komple geri kustu. Veterinere danıştım tavsiye etmiyorum dedi. Ben de sokak kedilerine dağıttım.

  • sylow  (22.09.18 22:43:01)
Benimki çılgınlar gibi yiyor. Ucuz diye iki paket aldım, bazen böyle cömertliklerim vardır. Kedimi sürprizlerle şaşırtırım.

  • yirmisantim  (22.09.18 22:44:23)
4 ekim nedeniyle kampanya var

  • bradshaw  (22.09.18 23:04:28)
Benimki de cilginlar gibi yiyiyor. Hem ucuz, hem sevdi. Acayip bi win-win durumu yasiyoruz :D Ama bizimki sokak kedisi, evlat edindik, belki genetik olarak ne bulsa yemege yatkindir diycem ama yemek secer bizim manyak. Alin bence, sikinti yok.

  • superfluid  (22.09.18 23:43:08)
Her sene bu zamanlarda büyük marketlerin çoğu indirim yapıyor zaten 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü sebebiyle.

  • ms brownstone  (23.09.18 00:48:53)
1. Islak mama ana gıda olmamalı.
2. İndirim olabilir stok eritmek için vs fiyattan değil markadan ve içindekiler kısmından işkillenmek gerek.

Wheat free olmalı kedi maması. Perfect fit, royal canin, hill's falan nispeten iyi markalardır. Purina One serisi gibi markalar öneririm. Markette satılması satılmaması bir kriter değil aslında.
  • bos gezenin bos ustasi  (23.09.18 08:47:13)