Eve hangi internet paketini alalım?

Film, video çok izliyoruz ama İndirme gibi aşırı kota harcama yapmayacağız bi paket önerir misniz?
Not: Küçük bir şehirdeyiz.

indirmek ile izlemek arasında bir fark yok. isterseniz filmi indirin izlerseniz indirmeden izleyin. bence internete bağlı bir işiniz ve online oyun oynamıyorsanız bulabildiğiniz en ucuz paket sizi idare eder.

  • belkider  (20.09.18 18:57:31)
@belkider O zaman bu turktelekomu seçsek 20gb bitince çok yavaşlamıyor mu?bireysel.turktelekom.com.tr
Turktelekomun 29 tl 20gb mi yoksa
Superonline limitsiz 24mps 69tl mi?
  • coca cola  (20.09.18 19:32:46)
Bu devirde 4 mbit bağlantı almak gibi bir hataya düşmeyin sakın. Birçok sağlayıcıyı araştırın. 3 ay sonra AKN olayı tamamen kalkacak onu düşünerek seçiminizi yapın. Benim tavsiyem 24 mbit ve üstü tercih etmeniz.

  • synthetic a priori  (21.09.18 03:50:48)
attığınız fiyat şahane fakat ben en ucuzu derken 8-16 mbit'den yavaş satılmıyor diye düşünüyordum. hızınız 8'den az olmazsa güzel olur(mümkünse 16), 4 mbit gerçekten çok yavaş.

Bunların dışında şuan satılan neredeyse bütün paketler akn'li. akn kalkabilir denildiğinden kaldı ki kalkmasa bile, kotası düşük olan paketler sizin adınıza çok sıkıntı olmaz. bütün paketlerde şuan gece 2 sabah 8 arası akn yok. çok büyük bir dosya indirecek olsanız dahi bu saatlere göre ayarlayabilir ve indirebilirsiniz.

ayrıca belirtmek isterim ki; bayilerde ya da kapı kapı internet bağlatmaya çalışanlarda, websayfalarından daha güzel tarifler olabiliyor.
  • belkider  (21.09.18 17:13:48 ~ 17:17:09)