[]

iki iş arkadaşı ve instagram hakkında

x: erkek. 40 lı yaşlarda. evli ve çocuklu.
y: kadın. 25-30 yaş arası. bekar.
kadın biraz salak.hatta yalaka.
adamın evli olduğunu biliyor.

bu iki kişi işyerinde sürekli yan yana, içli dışlı. kakara kikiriler, ortadan kaybolmalar falan...
ama kız resmen kuyruk gibi adamın peşinden ayrılmıyor, sümük gibi yapışıyor.tuvalete falan da beraber gidecek yani o derece.
kız sabah saçını başını bile taramadan işe gelip günaydın bile demeden " x bey nerede?" diye soruyor.
sorum şu, bu iki kişi neden birbirini instagram'da takipten çıkarır?
kız adamın fotoğrafını çekmiş. onun instagramına yüklemiş veya atmış.üstelik fotoğrafı da beğenmiş. bir kaç fotoğrafta kabak gibi karşılıklı beğenileri duruyor hala.
hayır küs falan değiller, işyerinde aynı şekilde devam ediyorlar.
neden böyle bir şey yapmış olabilirler?

 
Adamın karısı bu aşüfte kim demiştir, olay kapanmıştır.


  • datnet  (18.09.18 21:24:55) 
Adamın karısı arıza yapmıştır.


  • kibritsuyu  (18.09.18 21:25:20) 
Isi pisirdikleri anlasilmasin diye niye olacak?


  • stavro  (18.09.18 21:26:08) 
kadının erkeğin evli olduğundan haberi var mıydı acaba? erkek kafalamış olabilir.
kadın sonradan adamın evli olduğunu fark etmiş olabilir.

  • tabudeviren  (18.09.18 21:31:06) 
2018 yılında tuşlu telefon kullanan bilgisayar mühendisi biliyorum ben. sırf bu tür olayları ifşa olmasın diye. bunlar yürek yemiş instagram falan. çok normal bi olay bence de. adamın karısı "kafasını memelerine yasladığın kız ne tatlıymış" diyecek hali olmadığına göre konu kilit.


  • rahat ya  (18.09.18 21:33:21) 
pis kokular olduğu için.
maalesef...

  • whatyougetiswhatyoudid  (19.09.18 11:56:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.