[]

psn kardeşliği devam ediyor mu ?

kendime 7 ay önce ps4 pro ve 12 ay psn üyeliği aldıktan sonra erkek kardeşime de bugün ps4 pro alıyoruz,acaba şu psn kardeşliği olayı hala devam etmekte mi ? durumunu bilen bilgi verebilecek suser var mıdır ?
çocuk daha ilk kez bugün psn hesabı açacak ve benim hesabımda 20 den fazla oyun var acaba oynayabilir mi? her ikimizde birbirimizin hesabını primary account yaparak yapabiliyoruz deniliyor fakat mesala ikimizde aynı anda benim satın aldığım fifa 18'e girip online evden eve oynayabilir miyiz?
bi yeşillendiriverin be ...


 
Evet sizin hesabınız kardeşinizin makinede ana hesap olacak onunki sizde ana hesap olacak böylelikle bütün oyunlar birbirinize açık olacak ve evet fifa oynayabilirsiniz zaten yeni makinede giriş yaptığı zaman yeni bir ea hesabı isteyecek fifanın içinden .


  • KendineAteist  (18.09.18 16:19:24) 
kısaca yanıt verecek olursak tabiki ikiniz de aynı anda kendi psn kullanıcılarınızla kendi ps4 leriniz üzerinde login olduğunuz için oynayabilirsiniz. sadece aynı anda aynı psn kullanıcısı ile farklı ps4 ler üzerinden oturum açmamaya dikkat edin. böyle durumda diğer ps4 üzerindeki oturum sonlandırılacaktır.


  • nuh gemisini kaciran soyu tukenmis canli  (18.09.18 17:21:08) 
Hiç karıştırmadan anlatıyorum. Arkadaşlar da anlatmış ama fazla cevaptan zarar gelmez :)

Kardeşiniz kendine yeni hesap açıyor. Daha sonra kullanıcı ekle diyerek, yine kendi ps4ünde sizin hesabınızı ana ps4 sistemi olarak etkinleştiriyor. (Kardeşinizde 2 hesap oldu ) Kardeşiniz yeni açtığı hesabından yani kendi hesabından sizin oyunları oynuyor.

Siz ise ana ps4 olarak kullan tikini kaldırıyorsunuz sizin cihazdan. İkiniz de sizin hesabınızdan faydalanıyor. (Sizde yalnızca 1 hesap (sizin hesabınız) olmuş oldu oldu) Siz yine kendi hesabınızdan oynuyorsunuz. Dilerseniz kardeşinizin hesabını da siz ana olarak etkinleştirin ama bence gerek yok . Oyunlar sizin hesapta toplansın ortak alırsınız.

Diğer sorunuza cevap, ikiniz de oyunu ayrı ayrı satın almış gibi oluyorsunuz hiç bir kısıtlama vs olmadan kullanabiliyorsunuz. Hatta kardeşinizin psn plus satın almasına dahi gerek kalmıyor. (Sizin hesapta olduğunu varsayarak) . Gerçi psn plusı 2 haftalık bedava yöntemiyle sonsuza kadar bedava kullanabiliyorsunuz ama çoğu kişi tercih etmiyor tabi sizin bileceğiniz iş.
  • Golden Ratio  (18.09.18 17:39:44 ~ 17:48:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.