[]

ipadi ne icin kullaniyorsunuz?

hayatimin hatasini yaptim sanirim alarak ehehe. whatsapp yok instagram yok o yok bu yok hicbi sey bulamadim yapicak. ya oyun oynayabiliyorum ya dizi izleyebiliyorum ki netflixi bile indiremedim.

siz tam olarak neler yapiyorsunuz?


 
Ben ofis işleri için kullanıyorum. Çok memnunum.


 • babilbaligi  (14.09.18 12:26:13) 
o ikisi iste.
yani almadim da alinca o ikisini yapmayi planliyorum.

 • baldur2  (14.09.18 12:26:20) 
evde var bi tane. annem oyun oynuyo, telefon ekranını gözü görmediği için feysbuk instagram falan kullanıyor oradan. bazen dizi film izliyor, o kadar. bence akıllı telefonu ve bilgisayarı olan insanlar için gereksiz bir alet.


 • theseachange  (14.09.18 12:26:53) 
not almak, pdf okumak


 • passion rules the game  (14.09.18 12:38:20) 
döküman takibi için yanıma alıyordum artık telefondan hallediyorum yatıyor yıllardır.


 • basond  (14.09.18 12:55:04) 
İpad kullandığımdan beri pc yı çok nadir acıyorum. Yaklaşık 5 yıldır 2 ayrı İpad değiştirdim. Tüm dökümanları goodreader atıp oradan okuyorum. Highlight yapıyorum QuickSearch ile dökümanlar içinde ultra hızlı arama yapabiliyorum. Netflix e film indirip çevrim dişi izliyorum. İnfuse ile filmleri atıyorum alt yazılı izliyorum. Hearthstone ve Pubg oynuyorum. Viber ile arkadaşlarımla konuşuyorum skype dan ailemle görüşüyorum. Download Manager ile her şeyi indirip izliyorum. Spotify la muzik dinliyorum Bluetooth haporlor e bağlıyorum. Arada sırada fotoğraf cekiyorum. Not alıyorum yazı yazıyorum. Belki sen de bunlardan bir ya sa bir kaçını yaparsın


 • monkey  (14.09.18 12:55:35) 
Instagram var, whatsapp var, netflix var. Iphoneda olup da ipadde olmayan çok az şey var sen nasıl beceremedin


 • sta  (14.09.18 13:05:42) 
whatsappi desteklemiyormus whatsapp web varmis sadece. instagram da oyle. ben anlamadim vallahi. cahillik herhalde. ben zaten baska bir sey yapmayi planlamiyordum. kaldi elimde oyle


 • limonlu cola  (14.09.18 13:07:20) 
yaklaşık 6 yıldır filan evde bilgisayar açmıyor ipad saysesinde.
whatsapp'ı şöyle açabilirsin.
safariden web.whatsapp.com'u aç, adres çubuğundaki yenileme butonuna basılı tut ve "masaüstü siteyi aç" butonuna bas. akabinde bildiğin whatsapp web işte.
 • teritori  (14.09.18 13:10:45) 
king oynamak, sabah wc kısmında sözlük twitter bakmak dışında bir işe yaramadı henüz. ipad air.


 • prezarlatif  (14.09.18 13:14:49 ~ 13:15:03) 
netflix'in uygulaması var indirirsin.

Dizi izlemek, yazı yazmak, bir şeyler okumak. Özellikle dışarıya çıkacaksam laptop taşımak yerine tablet götürüyorum, hafif, bataryası süper gidiyor falan çok iyi bence.

İnternetten bilet alma, bişeyler okuma vb. işlerini gayet iyi hallediyor. Ha diyeceksin telefondan yapamıyor musun? Yapıyorum ama şarjı ipad kadar gitmiyor. Büyük ekran da önemli.
 • nhk ni youkosu  (14.09.18 13:36:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.