[]

Yardım Kampanyasına Destek Olur Musunuz?

Öncelikle moderatörlerden ricam birkaç gün bile olsa bu duyurunun üstte tutulması...

eksisozluk.com

sözlükte de yazdım yardım kampanyasının içeriğini ve işleyiş biçimini. Destek olup ihtiyaç sahiplerini sevindirirseniz çok memnun oluruz :)

gece gece içimi umutla dolduran bir yardımlaşma projesi.

sistem şöyle işliyor:

hesabı yöneten kişi bir psikolojik danışman. şimdilik instagram üzerinden açtığı bir hesap ile ruhsal sıkıntıları olan kişilere danışmanlık yaparak, yardımcı olmaya çalışıyor.

ardından yine aynı hesaba gelen yardım taleplerini paylaşarak oluşan ağ içerisinde ihtiyaç sahibine yardımcı olabilecek birini bulmaya çalışıyor. (örneğin, bebeği için çeşitli ihtiyaçlarını paylaşan bir anne)

kişi, psikolojik danışmandan aldığı destek karşılığında ücret ödemek yerine bir ihtiyaç sahibine yardımcı oluyor. tabii mecburi değil, sonuçta bir iyilik hareketi olarak tasarlanmış bu proje... ismi de "gökselin odasından"

www.instagram.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.