[]

Bu yaratık nedir?

Yav arkadaşlar camın önündeki mermerde sıkca gördüğüm bir canlılar kümesi var. Böyle toplu iğne başı kadar nokta kadar minnacık. Hareket etmese toz zerresi sanarsınız ama canlı hareket ediyor. Böcek ilacı sıkıp öldürdüm bir kaç kere ancak ısrarla bir yerlerden çıkıyorlar.bugün bir tanesini parmağımda yakaladım. Nedir nasıl yok edilir ki bu?
 
çevrenizde kumru yuvası varsa oradan geliyor olabilir. Bir keresinde kumru yuvasının içine bakmıştım milyonlarca bu ufak böcekten vardı.


  • spackinq  (13.09.18 15:18:26 ~ 15:18:52) 
size geçmeye başladılarsa hemen önleminizi alın insanı paranoyak yapar bunlar. benim mutfaktan çıkıp salona yayılmışlardı, evi kapatıp raid spreyle 1 hafta düzenli olarak ilaçlayarak anca kurtulmuştum.


  • anxyte  (13.09.18 15:25:07) 
kuş biti. Allah onun belasını versin. Evi 1 haftada zor kurtardık.


  • deveyi diken adamin ta kendisi  (13.09.18 18:35:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.