El atınız (saksofon kulağına güvenenler)

Çok kıymetli ve saygın sözlükdaşlarım, böyle pis bir link atmak istemezdim fakat burada denk geldim. Şimdiden kültürünüze sağlık.

konum: 15:48 de shazamlayamayacak kadar kısa süre çalan saksofon
link: www.kanald.com.tr

sakso değil abicim saksafon öncelikle:)

bir de o saniyelerde duyulan çalgı saksafon değil zaten. trompet kendisi.

bahsi geçen melodinin spesifik bir şey olduğunu sanmıyorum bir tür geçiş müziği.
  • jamiro  (13.09.18 00:27:27 ~ 00:29:18)
Programın jenerik müziğindebn kırpmışlar , youtube videonun en başında mevcut.

youtu.be ilk 15 saniye
Shazamım yok , :( olan sevabına bakar ;)

05359616060 ihbar hatlarıymış..olmadı ordan sor ;)
  • dogalantibiyotik  (13.09.18 00:40:13)
beni bu yanılttı tr.wikipedia.org "saksa"yı sildim iyi mi :)

trompet ile saksafonu o melodide ayırabilecek birinin birikimine güvenip melodinin peşine düşmekten vaz geçiyorum, teşekkür ederim :(
  • holysh1t  (13.09.18 00:41:17)
önce tam olarak neyi sorduğunu netleştirelim.

15:48'de biten müzik mi; yoksa o saniyede başlayan müzik mi senin sorduğun?

15:48'den sonra çalmaya başlayan ve ekranda "kim şık" yazarken çalan şey trompet, ondan önce çalan -jenerikten kırpılan- saksafon.

saksafonlu olanı soruyorsan yani girişteki jeneriği, shazamladım:

Do The Shake Steve Sidwell www.shazam.com
  • jamiro  (13.09.18 12:41:19 ~ 12:42:27)