[]

esenboğa’dan çankaya’ya nasıl gidebilirim?

merhaba, yarın saat sabah 6 uçağıyla izmir’den ankara’ya gideceğim. ardından da litvanya büyükelçiliğine gitmem gerekiyor; saat 10’da vize randevum var. ankara’yı hiç bilmiyorum. özel aracım vs. de olmayacak orada. esenboğa havalimanından çankaya’ya (litvanya büyükelçiliği) nasıl gidebilirim?
 
havas'a bineceksin kizilay'a geleceksin. havas'i direkt gorursun cikinca zaten. sonra da taksi ya da gop otobuslerine bineceksin. taksi 20-30 arasi bisi yazar. otobusun numarasi 112. havas'tan indigin yerde otobus duraklari var, kimseye sorma ankaralilar bisi bilmezler. duraklarin ustunde yaziyor numaralar.


  • mula  (12.09.18 21:23:40 ~ 21:26:18) 
esenboğa'da indiğinde iki otobüs hattı var, biri belkoair, diğeri havaş.
önce kızılay'a gideceksin ama kızılay'a havaş değil belkoair gidiyor.

aman dikkat. havaş aşti'ye gidiyor.
  • tabudeviren  (12.09.18 21:30:48 ~ 21:32:02) 
@tabudeviren uyarı için çok sağol.


  • balmung  (12.09.18 21:35:43) 
belkoair servislere binersen gidersin.


  • mikahakkinen  (13.09.18 08:18:29 ~ 08:18:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.