[]

Notebook alıyorum

Masaüstü bilgisayarım var. Oyunlar programlar vs onda. Notebooku ise yanımda taşıyabilmek, yatakta dizi film izleyebilmek evrak işleriyle uğraşmak bir de ara sıra autodesk inventor autocad solidworks gibi programlarla uğraşmak için istiyorum.

Sizce apple ürünleri uygun mu buna ? Yoksa başka önereceğiniz model var mı ?
Bütçe: 8000 TL

 
yatakta notebook kötü fikir ya, ipad'ler işinizi görüyorsa bakın derim.


  • al-se  (13.09.18 10:10:15) 
yatakta kullanacağınız bilgisayarın,

şarj kablo girişinin arkada değil yanda olmasına
hoparlörlerin altta değil üstte olmasına dikkat edin.
  • benaslinda  (13.09.18 10:39:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.